DN
Soru Sahibi
12 Temmuz 2020 23:39

Memede kist

Hocam merhaba, 26 yasindayim, sol göğsümde ağrı ve batma şikayetiyle doktora gittim ultrasonda sol memede saat 6 hizasında areola kenarında 3x2,5 mm boyutlarında düzgün konturlu hipoekoik nodüler lezyon izlenmiştir(yoğun içerikli kist?) Duktuslar normal genişliktedir. Her iki aksiller bölgede Lap saptanmadi , yazıyor. Doktor 6 ay sonra kontrole gel dedi 6 ay doldu hala ağrım var kontrole gidecegim ama çok endişeliyim hipoekoik nodüler lezyon ne demek, batma ve agri yapıyor sürekli hissediyorum onu ve artık takıntı oldu lütfen cevap verin :(

1 cevap
Cevaplar (1)

bana sorarsanız korkulacak bir durum yok iyi huylu küçük bir yapı ağrı yapmaz. sizin boyun omurlarınızda sinirlere bası yapan oluşturan bir durum var .bir servikal MR yaptırmanızı öneririm.

13 Temmuz 2020 21:48