OE
Soru Sahibi
1 Temmuz 2016 09:00

Memede kis

Sol memede saat 1 de areola kenarina 5 cm uzaklikda 7 mm capinda katogari 2 kist vardir sol memede saat 8 de areola kenari komsulugunda birbirine bitisik 2 adet oval 12x9 mm 10 x 9 mm boyutlarinda yine solda saat 6da areola altinda hemen cilt altinda 9.7x4mm boyutlarinda ve ayni ozelliklerde sag memede saat 10da areola kenerinda 4-5 cm uzaklikda mikrolobüle konturlu 12.5x6 mm boyutlarinda yine sag memede saat 9da areola kenari komsulugunda birbirine bitisik duzgun konturlu 18x9mm 21x11mm boyutlarinda solid kategori 3 kitle lezyonlari mevcuttur.HOCAM SONUCUM BU NE YAPMAM GEREKİYO DAHA DOGRUSU NE VAR ANLATABİLİRMİSİNİZ

1 cevap
Cevaplar (1)

Meme hastalıklarına genel cerrahi branşı bakar. Bir genel cerraha muayene olmanız gereklidir. Geçmiş olsun.

16 Temmuz 2016 13:44