TS
Soru Sahibi
16 Kasım 2019 00:21

meme kanserri

hocam merhabalar hocam benim annemin 3 yıl önce memesinde yag bezeleri vardı 50 yaşındaydı. hocam gecen günlerde sol memesinde ön tarafında ele gelen sert bir şişlik var önceden hafif kızarıklık kaşıntı orta derecede agrısı varmış hocam annem yıllık kontrollerini hic yaptırmadı o sert şişliğin kanser olmasından endişeleniyorum tetkikler için gün verdiler sizce kanser durumu yüksekmi hocam lütfen bilği veriniz. Hocam lütfen o taş gibi 7 8 cm lik kitle kanser durumu cok yüksemi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

Serkan bey,muayene ve tetkik sonuçları olmadan birşey söylemek çok zor,memede kitle ve kızarıklık yapan pekçok hastalık var

18 Mart 2020 15:29