TH
Soru Sahibi
20 Eylül 2017 19:07

Meme kansekanseri

Sol memede saat 3 hizasında pertiferde insizyon hattına yakın lokalizasylonda 20×14 mm boyutlarında lobule konturlu yer yer hafif düzensiz hipoekoik solid mass izlenmistir.sol aksiller bölgede 9×7 mm ve 8×5mm boyutlarında hipoekoik lenf modu işlenmiştir ultrason sonucu budur ne demek oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)

meme MR ı yaptırın. Pek net bir rapor değil ilave tetkik yapılması gerekir kesin sonuç verebilmek için.Yada biyopsi yapılması veya çıkartılması gerekir

20 Eylül 2017 21:08