gA
Soru Sahibi
1 Nisan 2019 11:10

Melanomda 5.yil

Merhaba sorumu cevapladiginiz icin tesekkurler 46 yasindayim 5yil icinde hicbir ek tedavi ilac önerilmedi ve dermotolog tarafindan 5yillik 3ve 6aylik donemlerde fiziksel muayene yapildi baska bir onkolog ile iletisime gecmem gereklimi evre 2 melanomdu patolojik irm hersry temiz cikmisdi.temmuz ayinda izmirde olucam.tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. H. Armağan Arıcan
Radyasyon Onkolojisi

SU AN EK BIRSEYE GEREK OLMAYABILIR. TEMMUZDA GELDIGINIZDE YANINIZDA OLURSA PATOLOJI RAPORU VE DIGER TETKIKLERINIZI GOZDEN GECIREBILIRIZ DILERSENIZ. IYI GUNLER.

2 Nisan 2019 14:57