AB
Soru Sahibi
22 Ekim 2013 00:27

Makattan çok fazla kan geliyor ne yapabilirim ?

Hocam merhaba ben 23 yaşındayım uzun süredir büyük tuvaletime çıktığım zaman çok şiddetli ağrı ve kanama oluyor.3 defa genel cerrahi kliniğne gittim 1 kez lökoloskopi oldum yanlız tam tanı konulamadı kabız olmamam gerektiği söylendi ve bağırsak duvarlarımın çocukluktan beri kabız olduğum için yıprandığı söylendi Fakat her tuvalette dışkılama sırasında şiddetli ağrı ve damlayan şekilde kanama oluyor ne yapmalıyım ? Teşekkürler (Trabzonda öğrenciyim )

1 cevap
Cevaplar (1)

sanırırm anal fissürün var ve ameliyatsız gçeemiycek gibi muayen olamlssını trabzondaysanız netten yazıştık diyerek gelebilrisn ben rastgele hasta bakmıyorum

22 Ekim 2013 09:22