KT
Soru Sahibi
24 Ocak 2017 11:31

Makatta kanama

Mrb meral hanım benim 6 gündür makatta kanamam oluyo yoğun bir şekilde kırmızı ve son iki gündür pıhtı seklinde geliyor. Yaklasik 11 yıl önce hemeroidden ameliyat olmustum ama o dönemde bile bu kadar yoğun kanamam olmamıştı. Ağrım yok ama yoğun kanamam var tuvalete çıkmama gerek olmandan oturdugum an yoğun kan geliyor.damar catlamasi olmuştur diye düşünerek dr gitmiyorum ama nette de bu belirtiler hakkında pek iç açıcı şeyler yazmıyor.bana yardımcı olursanız sevirinirim.şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Meral Şen
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Tuba hanım makattaki kanamaların çok çeşitli nedenleri olabilir, en sık gördüğümüz nedenler basurlar ve makat çatlaklarıdır. Sebebini bulabilmek için muayene olmanız gerekir. Randevu alırsanız yardımcı olabilirim. Çok geçmiş. olsun.

24 Ocak 2017 14:31