gm
Soru Sahibi
1 Şubat 2014 00:24

makat çatlağı

2 ay kadar önce makatımta kaşıntı için doktora gittim, hafif bir yırtık var dedi 'anestol pomad ve madecassol' krem verdi 2 ay kullan dedi, kullandım ama kaşıntım geçmedi, bugün tekrar gittim , ıkın ıkın diyerek içini muayene etti, çok acıdı ve makat çatlağın geçmiş , küçük hemeroidlerin var dedi, daflon tablet verdi ve kremlerini kullanmaya devam et dedi -bu kremler iki aydan sonra deriyi incelttiği için zararlı oluyor mu? -acılı muayene sonrası tuvaletimi yapmaya çalışırken kanama oldu ve çok kötü acıdı, çatlak derinleşerek yeniden oluşmuş olabilir mi? -daflon tableti günde 2+2+2 10 gün kullan dedi ama eczacı ,sgk kullanımı kısıtlıyor sabah 1 akşam 1'e düşürüyor dedi,bu süre içinde yeni ilaç vermiyor dedi, nasıl kullanmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

bence ilaçalrın bi faydası yok sıcak otumrma banyosu ve kabuz kalmamak en iyi tedbir am buna rağmen 15 gün içinde tamamen düzelmiyorsan amelyiat bi seçenek olabilir

1 Şubat 2014 12:45