ÖH
Soru Sahibi
31 Ekim 2018 16:33

Makat ağrısı

Umarım okursunuz :) Merhaba benim makat ağrım oluyor. Genel cerrahi doktorları ben de bir sürü işlem yaptılar kontrol ettiler. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ben bu ağrıyı 10 aydır çekiyorum. İlk şikayetim karnımdan makatıma giden ağrıydı. Ayda bir kere oluyordu. Hastaneye ilk gittiğim de kontrol etti çaylak dedi gönderdi. O günden belli benim ağrılarım arttı ağrı tipim değişti. Şimdiler de ağrı normal günlerim de bazen kendini krampla belli ediyor. (bir kere falan ama sürekli değil) Adet olmama 5-8 gün önce ağrım başlıyor. Ikınamıyorum. Ikınırken otururken fazla yürüyüşte bile ağrıyor. Daha sonra adet olunca ağrı daha da şiddetleniyor. Daha önce çekmediğim kasık ağrıları çekiyorum. Makatımda ki ağrı daha da artıyor. Hayatımı ciddi derecede etkiliyor bu. Hiçbir şeye adım atamıyorum. Ayın 15 günü sürekli ağrıyla geçiyorum. Bu bölüm benim ağrımlada ilgileniyor değil mi? Beni bu bölüme gasroloji doktoru önerdi. Kadın hastalıklarında da sonuçlar temiz çıkmıştı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Avni Babacan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Hatice hanım hala sıkıntınız devam ediyorsa bana ulaşın sorunuzu geç gördüm avni hoca *** *** ** selamlar

21 Ocak 2019 14:52