sb
Soru Sahibi
4 Haziran 2018 11:38

Lyrica ve Euthyrox

Hocam merhabalar, 6 aydir devam eden kronik bel agrim nedeniyle doktorum gunde 25 mg Lyrica recete etti. Hali hazirda Hashimoto icin sabahlari 25mg euthyrox kullaniyorum. Sormak istedigim Lyrica'yi Euthyrox'u aldiktan yarim saat sonra ac karnina alirsam bu ilaclar etkilesir mi? Ya da bu iki ilac genel olarak etkilesir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Lyrica ile Euthyroxun etkileşmesi beklenmez. Dediğiniz gibi kullanmanızda bir sakınca yok.

6 Haziran 2018 17:37