au
Soru Sahibi
4 Mart 2014 07:36

Lütfen yardımcı olun

Sağ kulak memesinin yaklaşık 3 cm altında yani çene kemiğimin bağlantı noktası olan kısımda 3 ay önce bir batık farkettim kuaförüm cımbızla çekti kurtuldum ancak 3 aydır bilgisayarın başındayken elim sürekli oraya gitti ve sıka sıka orası kocaman oldu ve morardı şimdi ise sanki içinde bir yol varmış gibi elimi her değdirdiğimde pembe bir sıvı akıyor bir kaç gün hiç dokunmasam içi doluyo ve çok hafif kaşıntı yapıyo hafif bastırınca tekrar o pembe sıvıdan geliyo bunun ilacı nedir bana yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bu konuyla ilgili genel cerrahi doktoruna başvurmanız gerekir. Geçmiş olsun.

4 Mart 2014 16:00