KJ
Soru Sahibi
4 Temmuz 2021 08:54

Lösemi tam kan tek başına yeterli mi

2 senedir farkettiğim çoğalıyor mu bilmiyorum iğne ucu kadar kırmızı noktalar var her iki kolumda da her kolda neredeyse 15-20 ye yakın lösemi ihtimaliyle dr a gittim sadece tam kan ,crp, sedim istendi ve temiz çıktı sizce bu testler yeterli mi lösemi değilim diyebilir miyiz yoksa kemik biyopsi yaptırmalı miyim 2 sene öncesinde kansızlık da vardı demir eksikliği de vardı ilaç kullanınca gecti

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Burak Bursalı
Dahiliye - İç Hastalıkları

çok sık görebiliyoruz genç kadınlarda. benim önerim bir dahiliye veya hematoloji uzmanı görmeli, ancak belirli bir aradan sonra tekrar kan analizi yapmakta fayda var. geçmiş olsun.

5 Ağustos 2021 09:21