ÖH
Soru Sahibi
17 Mayıs 2018 17:28

lipom çoğalması

Hocam merhabalar. ilk usg de sağ lomber bölgede3.5×1cm olan lipom Daha sonra sag lomber bölge de ciltten 3mm derinde 27×10mm olarak küçüldü fakat birden fazla lipom ile uyumlu lezyonlar görüldu. şimdi belimde kolumda küçük küçük bezeler çıkıyor.Tüm vücudu sarmasindan endise ediyorum. Dagılması neden olur ve tedavi icin bisey yapilamaz mi? kolestrol ve tip2 diyabet hastasıyım karaciger yaglanmasi da var aynı zamanda

2 cevap
Cevaplar (2)

Diyabet ve kolesterolle ilgili değil. Yapılabilecek birşey de yok. Ama endişe etmene de gerek yok. Vücudunu sarmaz. Ama diyabet sıkıntı. Tip 2 diyabetten kurtulman için ameliyat yapıyoruz

18 Mayıs 2018 08:39
ÖH
Soru Sahibi

tesekürler.

18 Mayıs 2018 14:42

rica ederim

18 Mayıs 2018 15:02