sh
Soru Sahibi
7 Nisan 2014 22:34

liken planus

liken planus hocam iyi akşamlar bende amalgan dolgum var 4 adet bunun birisini de yemekle yuttum ama şu anda rahatsızlıgım var liken planus önce kolumda sonra vucutumda şimdi ise agzımda çok rahat sızım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bende sizi kapadakyaya beklerim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun Hüseyin bey, Liken planus sebebiyle amalgam dolgularınızı değiştirmeniz gerekebilir. Vücuda yayılmışsa bir dermatology ile görüşmelisiniz. Benim bildiğim sadece ağızda bulununca amalgama bağlanabilir rahatsızlığınız yoksa dolguyu yutmanız ile vücüda yayılmasının alakası yoktur. Yuttuğunuız dolgu olduğu gibi çıkcaktır.merak etmeyin. Bir ağız diş radyoloğuna görünmenizde fayda var.

7 Nisan 2014 23:19