GE
Soru Sahibi
27 Şubat 2019 18:54

Lenf Bezleri Nodu

Merhabalar Hocam bundan 1.5 ay önce sol kasık bölgemde şişlik oldu başlarda batma hissi vardı ama sonra kayboldu bu his dr a gittim ilk usg olmadan cefaks antibiyotik verildi ama küçülmedi başka bir yere gittim ve orda usg sonucumda 2.5 cm lenf nodu tespit edildi augmentin verildi ama o da kar etmedi daha sonra kocaelinde bir hastaneye gittim orda usg sonucum lenf nodu küçülmemiş ve sağ taraftada olduğunu söylediler dr hanım biyopsi dedi ben biyopsiden önce yavru kedimin olduğunu söyledim bunun sebebi olabilr dedi enfeksiyon dr na yolladı o dr bana monodoks verdi 100 mg onada kedi olayını anlattım hemogram testi yapıldı sonuçlar şu şekilde p-lcr 14.94, baso%- 0.04, mchc 32.5, baso *** *** **, hct 40.5, rbc 4.70, eo% 5.76, eo 0.495, rdw_sd 42.0, pdw 8.3, neu 5.322, ly 2.312, mono 0.458, neu% 61.96, mono% 5.33, ly% 26.91, pct 0.20, mpv 7.6, plt 275, rdw% 13.0, mch 28.0, hgb 13.2, mcv 86.2, wbc 8.59, diğer şüpheler yok gece terlemesi ateş halsizlik iştahsızlık acaba durum nedir hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

Bu karmasik bir sorun trabzondayasiyorsaniz gelin degerlendirelim tip fak farabi hastanesi genel cerrahideyim *** *** ** iyi geceler gecmis olsun

27 Şubat 2019 21:54
GE
Soru Sahibi

Hocam bu değerlere bağlı olarak birşey söyleyemezmisiniz şu an trabzonda değilim ve çok stresliyim, göz kapağımda da şişlik oluştu bugün.

1 Mart 2019 16:19

Bu veriler hic yeterli degil bu konuda baska verilere ihtiyac var Bence ciddi bi sorun degil gibi Ama ince igne aspirasyon biyopsisi yapilmasi gerekebilir Goz kapagi ile ilgisi olamaz diye dusubuyorum

1 Mart 2019 21:04

Bu veriler hic yeterli degil bu konuda baska verilere ihtiyac var Bence ciddi bi sorun degil gibi Ama ince igne aspirasyon biyopsisi yapilmasi gerekebilir Goz kapagi ile ilgisi olamaz diye dusubuyorum

1 Mart 2019 21:05