BS
Soru Sahibi
22 Nisan 2014 11:52

LAZER EPİLAYON

merhaba lazer epilasyon yapılırken dudak üstüm aşırı derecede acıyor ve bu yüzden doğru dürüst yapamıyorlar. kelen veya xylocaine isimli spreyleri kullanmamı tavsiye edermisiniz epilasyondan 1-2 dakkika önce sıksam derimi mahfedermi? çünkü ateşe ve çok ısıdan uzak tutun diyorlar. Bunları kullanamazsam tavsiye edeceğiniz bir şey var mı?(emla krem çok pahalı uygun fiyatlı bir şey) şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Anestol krem sürebilirsiniz. Spreyleri kullanmayın.

24 Nisan 2014 17:57