ĞH
Soru Sahibi
24 Haziran 2020 20:21

L hafri söyleyememe

L harfini cümle içerisinde bazen söyleyemiyorum yaşım 20 ne yapam gerek düzelir mi ilginiz için teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dil ve Konuşma Terapisti Ahmet Aydın
Dil Konuşma Bozuklukları , Aile Danışmanı

Ağız içi muayenenizde ve dil kasları ile ilgili her hangi bir problem yoksa egzersiz ve terapiler ile yol alınabilir. Ancak her halükarda biz uzmanlar tarafından değerlendirilmenizin yapılmasını öneriyorum. Sağlıklı günler diliyorum. Ody. ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı Ahmet Aydın

28 Haziran 2020 22:10