nn
Soru Sahibi
22 Temmuz 2018 20:21

kzlık zarı

1. soru- 2 parmak ile kızlık zarı bozulurmu 2 parmağı sonuna kadar sokunca vajinaya ??? 2.soru- sevgilim penisinin yalanmasını sevmiyor ve yaladığımda öpemeyeceğimi söylüyor ne yapmalıyım ???

1 cevap
Cevaplar (1)

Narin hanım geçmiş olsun. Kızlık zarı 1-2 cm kadar içeride olan bir organ, çeşitli tipleri olduğundan kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririm. Partneriniz ile beraber cinsel terapiste gidip bu sorunu beraber atlatmalısınız.

7 Ağustos 2018 18:43