ÖZ
Soru Sahibi
21 Ekim 2015 14:46

Kusma problemi

Hocam merhaba,umarım iyisinizdir .benım 10 yasında bır kız Çocuğum var .gecen yıl yaklaşık 2 ay boyunca kusma şikayetiyle doktora götürdük .yediği içtiği herşeyi başta şiddetli olarak bırkaç hafta sonra Şiddeti azalsa da sürekli kuşamları devam etti.marmara uni çocuk gastro servısınde 15 gün yatış yapıldı ve 2 aylık sure içerıdınde beyin MR ından endoskopi ye göz kulak taramalarından kolonoskopiye psikiyatriye kadar tüm taramalar yapıldı.malesef kusmanın sebebi tespit edilmedi ve kendiliğinden geçti .hastaneden çıktığımız bır hafta sonrası şiddetli karın bölgesi ağrısı sebebiyle acil servise götürdüğümüz de Bağırsak yüzeyi üzerinde şişmelerin olduğu tespit edilerek antibiyotik iğne tedavısı ile şikayetlerimiz tamamen son buldu. Aradan gecen 8 ay sonrasında 3 gündür gene Yediği içtiği herşeyi kusuyor normal hali iyi doktora götürdüm basit bır mide yanmasıdır diyerek lansor verip gönderdiler ancak şikayetler devam ediyor .aklımız karıştı çaresizlik içinde ne yapacağımızı bilememekteyiz .sizden ricam değerli öngörünüzü iletmeniz ve yol göstermeniz.destekleriniz için şimdiden teşekkürler saygılarımla Zeynep Öztaş

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Deniz Ertem
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

MERHABA, KUSMAYA YÖNELİK BİR ÇOK ŞEY YAPILMIŞ GERÇEKTEN ANCAK HALA KUSMA DVM EDİYORSA VE PSİKOLOJİK BİR NEDEN YOKSA BAŞKA BİR GASTROENTEROLOJİ UZM ELİNİZDEKİ TAHLİLLERLE GİDİN MUAYENE EDİLİN VE 2. GÖRÜŞ ALIN DERİM SAĞLIKLI GÜNLER

21 Ekim 2015 22:28
ÖZ
Soru Sahibi

Saygılarımla ,değerli önerini için çol teşekkur ederim

22 Ekim 2015 00:18
Prof. Dr. Deniz Ertem
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

SAĞLIKLI GÜNLER GEÇMİŞ OLSUN

23 Ekim 2015 14:28