DT
Soru Sahibi
15 Kasım 2019 16:11

KULLANCAĞIM İĞNE HAKKINDA

Merhaba hocam iltahaplı romatizma hastasıyım (AS ) sonra (RA ) ya dönüyor dedi doktor bey sağ elimde ağrı ve iki parmağımda şişlik oluyor . Bazen ağrım çok oluyor diprospan iğne kullandım en son başka bir fizik tedavi doktoruna gittiğim de depamedrol iğne vermişti .Eğer ağrım çoğalırsa hangisini kullansam benim için daha iyi veya daha az zararlı benim için . (bir de bronşit olduğum için küçüklüğümden beri penisilin penadür çok vurulmuştum ). çok teşekkürler şimdiden çok sağ olun. *** *** ** telefon numaram

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Sadece kortizon enjeksyonları bu bulguları kontrol etmeye yetmez. Mutlaka bir romatoloji uzmanı ile temas edin ki sizi uzun etkili dediğimiz romatizma ilaçlarından başlasın.

21 Kasım 2019 18:56