SA
Soru Sahibi
5 Haziran 2021 01:31

Kulaktan ses gelmesi

Merhabalar hocam, benim problemim yutkunurken kulağımdan çıt çıt diye ses gelmesi. Doktora gözüktüğümde orta kulak enfeksiyonu dedi,antibiyotik verdi ve kulaklarımı temizledi geçer gibi oldu ama sonra tekrardan başladı. Her yutkunmuşum da kulağımdan o sesi duymak artık çok rahatsız ediyor beni, ne yapmam nasıl bir yol izlemem lazım? Şimdiden teşekkürler cevabınız için

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Fatih Arslan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba bu ses çene ekleminizden de geliyor olabilir. Oraya da bakmak lazım

17 Haziran 2021 21:26