EB
Soru Sahibi
26 Mayıs 2021 01:49

Kulak tıkanıklığı, dolgunluk hissi

Hocam benim sabah uyandığımda sağ kulağımda tıkanıklık oluyordu daha derinden temizlemeye çalıştım bunun üzerine tıkanıklık gitti ama birkaç gün kalp atışı gibi ses duydum fakat yalnızca geceleri duydum bu sesi. Şimdi de o ses geçti ama arada tıkanıklık oluyor basınç gibi garip bi his oluyor. Yutkunurken çıt sesi geliyor. Bunun sebebi nedir nasıl geçer?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Külahlı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba bahsettiğiniz şikayetlerin sebebi ya kulak kiri var yerini oynatıyorsunuz böyle şikayetler oluyor ya da östaki borusu fonksiyon bozukluğu muayene ile anlaşılır- Kulak burun boğaz muayenesi işitme testleri ile bunlar değerlendirilmeli

26 Mayıs 2021 12:27