sk
Soru Sahibi
19 Şubat 2016 21:21

Kulak memesi

Hocam merhaba ben korhan sarıtaş 16 yasindayim izmir narlidereden soruyorum hocam sağ kulak mememde bir sisiklik var ve hafif morarmis gibi oldu iltihap oldugunu dusundum ben annemle birlikte evde iğneyle sıktık hocam ve icindeki kanı akıttık biraz ama inmedi tam dogru mu yapiyorum yada inmesi icin ne yapabilirim yorumlariniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bu şekilde boşaltılması bazen tedavi edici olabilir tabi ama yeterli olmazsa tamamen almak gerekebilir birde uygun olmayan koşullarda bu tür cerrahi işlemlerin yapılmasını tavsiye etmem. Saygılarımla

19 Şubat 2016 22:22