sa
Soru Sahibi
17 Ekim 2017 11:08

kulak çınlaması

hocam mrbalar.26 yaşındayım 15 aydır kulak çınlaması var ama baş dönmesi yok bende doktora gittim mr ultrasyon felan çektim bişey çıkmadı anjuografi de çektim damardan bi sıvı verildi, sonucuna doktor bi sıkıntı yok dedi . ilaç kullandım 1 buçuk ay basterec opemin b12 vitamin verdi geçmedi . şunu farkettim boynumda atar damara parmağımla baskı yaptığımda çınlama duruyor , kan akışının durmasından olsa gerek duruyor , parmağımı çektiğimde tekrar devam ediyor 24 saat boyunca böyle çınlama var kalp atışımı kulağımda hissediyorum.bunun için ne yapmalıyım geceleri uyuyamıyorum çok sıkıntı çekiyorum? teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Koç
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Boyun damarlarınızda problem olabilir, KBB hekimine görünmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun

23 Ekim 2017 09:59