KE
Soru Sahibi
6 Mayıs 2021 12:51

Kulak burun boğaz

Nazofaringeal mukozal doku kalınlığı artmıştır. **Maksillersinüs,etmoidhücrelerde minimal mukozal kalınlaşmaları izlenmiştir. Merhaba hocam mr sonucumda bu çıktı önemli bişey var mı?

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Deniz Baklacı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba. Rapor olarak bakarsak normal görünüyor. İyi günler dilerim.

6 Mayıs 2021 12:59
KE
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam peki bu yazılanların anlamı nedir

7 Mayıs 2021 09:43
Dr. Öğr. Üyesi Deniz Baklacı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Herkeste olabilecek basit sinüzit bulguları. İyi günler dilerim.

7 Mayıs 2021 10:01