ÇN
Soru Sahibi
12 Ağustos 2021 14:47

Kuduz kedi

Merhabalar hocam sokakta hasta kediye yardım ederken göz sıvısı benim gözüme kaçtı başını sallaması sonucu tek gözünde saydam akıntısı vardı azı çok kötü kokuyordu yemek yiyordu 2 gün sonra öldü kuduz kedi böyle olur mu, korku yaptı bende olaydan 6 ay önce 4 doz aşım olduğu için aşıya gerek yok denildi ama bende şüphe oldu kuduz hayvanın göz sıvısın da kuduz olabiliyor muş 3 aylık yavru hasta bir kediyi zayıf düşmüş büzülen bir kediydi yemek koyduğum zaman korkarak geliyor ama yiyordu sayın hocam kuduz hayvan ölmeden 1 günce sakin saldırmaya elime alınca sadece tıslayan bir kedi olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)

Yavru kediler, eğer aşılanmazlarsa çoğunlukla gençlik hastalığından ölüyorlar. Ben bahsettiğiniz kedinin kuduz olabileceğini düşünmüyorum. Ve muhtemelen elinize belki açlıktan belki de korkudan saldırmıştır diye düşünüyorum. Bu konu ile ilgili yazımı araştırabilirsiniz.

14 Ağustos 2021 13:59