CE
Soru Sahibi
15 Şubat 2021 19:32

Küçük dile bağlı olduğunu düşündüğüm Yutkunma zorluğu ve boğazda ağrı

Merhaba.Yutkunurken dilim küçük dilimin arkasına gitti ve büyük bir acı hissettim sonra küçük dilimin en ucunda kırmızı nokta olduğunu fark ettim.O zamandan beri yutkunurken zorlanıyorum ve olduğundan daha fazla tükürük geliyor ağzıma.Sorunun ne olduğunu yazarsanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yasemin Timurkaynak
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, Buradan net bir şey söylemek mümkün değil. Muayene etmekte fayda var. Arzu ederseniz randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

15 Şubat 2021 21:27