ÖA
Soru Sahibi
6 Aralık 2018 17:19

küçük burun deliği

doktor bey, daha önce burun tıkanıklığı için septoplasti ameliyatı oldum fakat doktor sol burun deliğimi yanağıma birleştiği yerden parça alarak küçültmüş şimdi burun deliğim dar ve neredeyse kapanmak üzere nefes alamıyorum bu durumun düzeltilme şansı varmı.

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Muhtemelen düzeltilebilir bir sorun. Ancak bunu amelşyatınızı yapan hekiminizle görüşmeniz uygun olacaktır. Acil şifalar dilerim

6 Aralık 2018 17:44
ÖA
Soru Sahibi

Sayın Oğuz bey birçok kez görüşmeme rağmen hiçbir sorun yok diyor ve ilgilenmekte istemiyor, bende çok bunaldım ne yapacağımı bilmiyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

7 Aralık 2018 12:54
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Rica ederim

7 Aralık 2018 20:00
ÖA
Soru Sahibi

Dr. Bey siz yardımcı olabilirmisiniz.

8 Aralık 2018 09:10
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Elbette büyün burun ameliyatlarını da yapıyorum ancak kendi yaşadığınız ilde yaptırmanız halinde takipleriniz daha düzenli yapılabilecektir. Acil şifalar dilerim

8 Aralık 2018 09:50