OP
Soru Sahibi
19 Ağustos 2015 13:40

kronik sırt ve bel ağrısı

Sayın hocam, Eşim 34 yaşında. 1-2 yıldır çok şiddetli sırt ve bel ağrıları çekiyor. oturduğu ve yattığı yerden bağırarak yavaş yavaş kalkabiliyor. bir yerden kalkmak onun için eziyet. bir çok doktora gittik fıtık olup olmadığını öğrenmek için kesinlikle fıtık yok. Ankara da kronik ağrı merkezi bulamıyorum. Eşimin hayat kalitesini çok düşürüyor ve onu çok mutsuz ediyor. Lütfen bize yardım edebilirseniz çok sevinirim sizin konunuz değilse de beni yönlendirebileceğiniz bir yer varsa minnettar olurum Saygılarımla Pınar ÖGE

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Öncelikle geçmiş olsun. Eşiniz Beyin Cerrahi ve Fizik Tedavi Uzmanı tarafından değerlendirilmeli, gerekirse Romatoloji Uzmanından da görüş alınmalı. Sağlıklı günler dilerim.

27 Ağustos 2015 22:29