ÇM
Soru Sahibi
21 Aralık 2017 02:17

Kronik faranjit

Hocam merhaba normalde kronik faranjit durumum mevcut yaklaşık 10 gün önce faranjit yüksek ateş burun akıntısı şikayetiyle muayene oldum 1000 mg amoklavin ibucold ve Boğaz spreyi kullandım . Ateşim 2 gün içerisinde düştü fakat 10 gündür geçmeyen Boğaz agrim burun tıkanıklığım devam ediyor ayrıca ağız içinde yaralar var . Dün hemogram tahlil yaptırdım wbc:15,9 lenfosit:5,6 monosit :1,9 hgb :15,5 rbc:4,85 , plt:216 . Tekrar antibiyotik başladım . Tehlikeli bir durum var midir hocam ? Önemli bir hastalık midir? Cevabınız icin teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Yüksek olasılıkla tehlikeli bir durum yoktur bağışıklık sisteminin zayıflaması sebebiyledir ama doktor takibine devam edin. Saygılarımla

2 Ocak 2018 09:37