SV
Soru Sahibi
16 Ocak 2015 07:56

Kroner Baypass Teşhisi

Doktor bey selamlar, Babam 81 yaşında ve 2 Yıl Önce Baş Dönmesi ve Unutkanlık Nüroloji doktorunun teşhisi ile daha önce NOOTROPİL 800mg KARUM 75mg ve TEBOKAN special Kullanıyor. 2 hafta önce Halsizlik şikayetiyle Kardiyoloji Dr. Müracat etti ve Anjiyo sonucunda Baypass denildi tetkik sonuçları aşağıdadır hem nuroloji hemde kardiyoloji, Şekeri , tansiyonu sigarası yok, Yaş faktörü alınarak bu ameliyatı önerirmisiniz görüşleriniz nedir ilginizden dolayı teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tetkiklerden ziyade goz onune alinmasi gereken sey, yapilacak olan ameliyatin 81 yasindaki bir insana hakikaten bir sey katip katmayacagidir. Saygilar..

17 Ocak 2015 00:50