BG
Soru Sahibi
3 Ocak 2018 23:56

Krese aglayarak gitme sorunu

Iyi gunler kizim tam 3.5 yasinda ve eylulden beri krese gidiyor yaklasik 4 aydir ve her sabah agliyor krese sabah 11 aksam 16 saatleri arasi.gidiyor . Kreste babasini ve beni özlediğini soyluyor. Yemek yemicem uyumucam diye diye tekrar ediyor. Yemek yemiceksin uyumucaksin ok diyorum . Kimse okulda bunlar icin israr da etmiyor. Öğretmenini seviyor ama toplu olan aktivitelerin coguna katilmiyor. Utaniyorum diyor. Her sabah ağlayarak birakiyorum. Evde de hafta sonlari butun arkadaslari dilinde .Ne yapmam lazim normal mi bu.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Kızınıza ağlamadan okula gittiği ve ağlamadan okuldan geldiği günlerde minik bir sürprizinizin olacağını söyleyiniz. Onun çok hoşlanacağı bir sürpriz hazırlayınız. Bunu gerçekleştiriniz. Fakat bu kesinlikle ağlamamışsa olsun. Söz vermişse vb. olmaz. Yani gerçekleşmiş olması lazım. Eğer okuldan ve öğretmeninden eminseniz orada bir sorun yok ise eğer, herşey yolundaymış gibi, ağlamasını hiç duymuyor ya da önemsemiyor gibi davranınız ve bunu ona hissettiriniz. Okuldan olumlu güzel şeyleri konuşunuz ve paylaşınız. Sabırlı ve sevgi dolu olunuz.Kızınıza sevgiler.

9 Ocak 2018 15:02