TZ
Soru Sahibi
3 Kasım 2021 11:14

Kovitten sonra titreme

Doktor bey 1,5 ay önce kovit geçirdim.1 hafta önce titreme ateş ile bayıldım. 166 kalp ritmi ile acile gitmişim. Ciğerler temiz çıktı. EKG bozuktu. Kan da CRP, kütle ck MB, troponin gibi değerler yüksek çıktı anjiyo oldum. Temiz çıktı.enfeksiyon olduğu söylendi. Antibiyotik bitmek üzere. Ama arada titreme atakları geliyor. Neden kaynaklanıyor olabilir. Kovitten sonra olmuş olabilir mi yoksa enfeksiyon hala geçmedi mi. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hamit Taşdemir
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sizi takip eden doktora kontrol için giderek antibiyotik sonrası, yüksek çıkan değerlere yeniden bakmak gerekir.Çok geçmiş olsun

3 Kasım 2021 13:22