EC
Soru Sahibi
6 Eylül 2019 12:31

Kornea yapısı

Merhaba Hocam; 23 yaşındayım bir gözümde görüş yok diğer gözümünde kornea yapısı bozuk göz derecelerim her seferinde farklı ölçülüyor gözlükle dahi net göremiyorum bazen 7 derece bazen 9 derece çikıyor gözlük vermek dahi zor anlıyacağınız kornea normale göre küçük ayrıca, eskisine göre daha az görüyorum size en kısa zamanda nasıl ulaşabliirim ne kadar erken cevap alırsam o kadar iyi şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Merhaba ,Detaylı bilgi ve randevu için *** *** **'dan bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

11 Eylül 2019 14:46