CS
Soru Sahibi
10 Mart 2014 03:10

Korkuyorum.yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar. Gecenin bu vaktınde sormak zorunda kaldım cünkü çok korkuyorum . erkek arkadasımla korunmasız ilişki yasadık.Hiç bir şekilde rahimde boşalma olmadı.Erkek arkadasımın zevk suyundan şüphelenip Norvelo aldık ilişkiden yarım saat sonra .Ve İlacı aldıkdan 3-4 saat sonra alkol aldım az miktarda aynı gün 5 saat sonra mide bulantısı ve kusma gerçekleşti.hap ı dısarı atmısmıyımdır ve adetimden iki gun sonra ilişkiye girmiştik ve ilaçtan iki gün sonra lekelenme seklinde kanamam oldu sonra hiç olmadı bu gune kadar ve cok korkuyorum kanamam olmuyor midem bulanıyor hissi var üzerimde bunalıyorum ve sıkılıyorum cok ne yapmalıyım sizden cevaplarınızı en kısa zamanda bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şebnem İnal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yapılabilecek tek şey adet günü geçerse gebelik testi ile durumu öğrenmek olacaktır. Selamlar

10 Mart 2014 16:24