sz
Soru Sahibi
25 Ocak 2020 13:38

Korku endişe kaygı huzursuzluk

Hocam mrb aralık ortasından itibaren xanax kullanıyorum 0.25 ile başlandı sabah akşam fayda etmedi 1 hafta sonra citosel eklendi yine düzelemedim sabah öğlen akşam ve yatarken de 0.5 xanax al dedi doktorum maalesef yine fayda etmedi şuan sabah öğlen akşam 0.5 mg alıyorum bazen yatarken de alıyorum ama bi türlü düzenlemiyorum hocam eşimin hastalığını kabullenemiyorum(böbrek yetmezliği) ve çok korkuyorum .ben nezaman iyileşicem hocam hayatım bu şekilde mi devam edecek hergünüm çok kötü geçiyor keşke ölsekte kurtulsak diyorum sürekli bi heyecan korku endişe panikle gün boyu çok yoruyor beni .Şimdi ben ne yapayım hocam başka bi doktoramı gideyim napayım😔

1 cevap
Cevaplar (1)

Zeynep Hanım, kullanacağınız tüm psikofarmakolojik ilaçlar sizi zorlayan semptomları baskılar, ama semptomları oluşturan temeldeki sıkıntıları doğal olarak çözemez. İlaçlarınızı düzenli kullanın ve yakınınızda bulunan bir psikologa başvurarak bir süre psikoterapi alın.

25 Ocak 2020 21:12