SM
Soru Sahibi
2 Temmuz 2019 14:10

Köpek memesi

Hocam merhabalar kizima köpek memesi teşhisi konuldu antibiyotikle tedavisi sağlanıyor ama kızım çok acı çekiyor başka bir yolu varmıdır tedavi için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Recep Çelik
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun tabi ki var

11 Temmuz 2019 12:44
SM
Soru Sahibi

Nedir hocam genel cerrahi ile iltihabı akıtmak dışında tedavisi yok deniliyor kafamiz çok karışıyor hocam nedir bunun tedavisi ?? Bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim

11 Temmuz 2019 13:40
Dr. Recep Çelik
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Bazı testler uygulanmalı o testlerin sonucuna göre tedavi yöntemi geliştirilmeli klasik herkese uygulunanan genel tedaviler sonuç vermez tedavi tamamen kişiye özgü yapılmalıdır.

15 Temmuz 2019 10:07