YA
Soru Sahibi
14 Aralık 2019 18:29

Konuyu kapatmak için yeterlimidir?

Hocam iyi akşamlar dilerim .vajinal yoldan bir kere ve içine bosalmamak suretiyle bir ilişkim olmuştu .karşı tarafta bir problem yok fakat sadece bacağında çıban yaraları ni gördüm ondan sonra nedendir bilinmez bir kuşkuya strese takıldım .ve iliskimden 63. Gün sonra uçkun lan turan hocam da onun bahsettiği hiv duo combo testinin bir üst versiyonu olan vidas HIV duo ultra ile test yaptırdım .v.d.rl hepatit b ve c negatif hepatite de bagisikliyim var.hiv de çok şükür negatif .turan hocam konuyu kapatabilirsin tekrar test olmana gerek yok diyor .ama sitelere girince kafam karışıyor ve aşırı psikolojim alt üst oldu hocam siz ne onerirsiniz yaptırdığımız teste ne kadar güvenebilirim Allah rızası için bana bı yardımcı olun hocam .şimdiden çok sağolun Allah sizden razı olsun

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Cengiz Güney
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Hocanızla aynı fikirdeyim.İnternet masallarından uzak durun.Zihninizi başka şeylere odaklayın.Siz temiziniz,Sağlıklısınız.

15 Aralık 2019 12:51
YA
Soru Sahibi

Hocam Allah sizden bin kere razı olsun . 63. Gün aldığım sonuç yeterlidir yani diymi başka herhangi bir teste gerek var midir?

15 Aralık 2019 13:25
Uzm. Dr. Cengiz Güney
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Test sonuçlarınız gayet iyi,Doktorunuz yapacağı klinik muayene ile bunu doğruluyacaktır.Bu konuda görüş veren doktorunuz ile aynı görüşteyim.

15 Aralık 2019 19:39