KG
Soru Sahibi
25 Mart 2019 23:21

Konusma geriligi

Merhaba hocam 4yasinda bir kizim var yasitlarina gore konusma geriligi var cumle kuramiyor surekli birsey anlatiyor ama isaret dlil ile bazi kelimeleri soyluyor ne yapmaliyiz yardim edin lütfen teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba değerlendirme yapmadan bir şey söylemek mümkün değil maalesef. *** *** ** 79 nolu telefondan iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz.

26 Mart 2019 01:04