yf
Soru Sahibi
29 Nisan 2020 15:02

konuşma bozukluğu

hayırlı günler hocam ben konuşurken bazen çok rahat söğlediğim kelimlere takılıyorum bazen aklımda olanları tam olarak konuşmaya dökemiyorum bazen kekelemde oluyor sebebi ne olabilir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Furkan Bey, Buna ilişkin tam ve kesin cevap vermem, hem değerlendirme seansı yapmamış olmamızdan hem elimizdeki bilimsel verilerin yeterli olmaması nedeniyle mümkün değil ne yazık ki. Kişiye özgü yapılan değerlendirmeden sonra biraz daha çözümlenebilir. Randevu almak için *** *** ** numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim 🌸

29 Nisan 2020 16:56