SS
Soru Sahibi
26 Nisan 2019 18:20

Konuşma bozukluğu

Hocam merhaba Kızım 3,5 yasında konuşması çok akıcı değil takılmalar ve kelime tekrarlamaları yapıyor önerileriniz nelerdir ne yapmamız gerek şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar.. değerlendirilmesini öneririm.. kelime tekrarı ve akıcı olmayan konuşma, konuşma dışındaki farklı gelişimsel sıkıntılarında belirtileri olabiliyor ayırt edebilmek ve doğru öneriler verebilmek adına en kısa zamanda bir çocuk gelişimi uzmanına başvurarak gelişimsel değerlendirme yaptırmanızı öneririm.. lütfen beklemeyin konuşma problemi Farklı sıkıntılar var ise ailenin görmesini engelleyebiliyor erken önlem çözüm için en iyi yoldur..

2 Mayıs 2019 00:13