KD
Soru Sahibi
21 Haziran 2021 12:27

Konstrasli Mr

Hocam merhaba bel agrisi ve sabahları tutukluluk halinde devam eden şikayetim sebebiyle mr çekildi. Konstrasli Sakroiliak Mr sonucu şu şekildedir: Sol sakroiliak eklemlerde iliak yüzünde ve sağ sakroiliak eklem süperioru iliak ve sakral yüzünde skleroz lehine hafif intensite kaybı izlenmiştir. Akut inflamasyon lehine ödem veya kontrastlanma izlenmemiştir. Eklem yüzleri düzenlidir. Subkondral kemik iliği intensitesi normaldir. İnceleme dahili iliak kanatlar ve sakrum kemiklerinin sinyal özellikleri doğaldır.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüsrev Purisa
El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

D vitamin düzeyinizi yükseltin geçmez ise beyin cerrahisine veya ortopedi doktorlarına danışın.

6 Ağustos 2021 20:07