AY
Soru Sahibi
17 Temmuz 2015 09:00

Konka hipertrofisi

Hocam oncelikle merhaba. Benim burnumda gittigim doktorlardan ve kendi arastirmalarim sonucunda ogrendigim kadari ile konka hopertrofisi var. Fakat gittigim her doktor nasonex verip gonderdi ve bir etkisi olmadi cocuklugumdan beri her doktora gittigimde evvelini anlatmama ragmen ayni receteyle ayrildim. Simdi hocam dogumda aglamamisim oksijensiz kalmisim ve sonra arastirmaya almislar fakat bir sorun cikmamis. Ama ben bu burun ve nefes problemimin onunla bir alakasi olabilir mi diye sormak istiyorum. Kac derece bilmiyorum ama vucudumda skolyoz da var. Yani bunlarin arasinda bir baglanti oldugunu hissediyorum. Bunu bir danismak istedim hocam. Burun problemimin cozulmesi icin vereceginiz tavsiyeleri de bekliyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Anlattığınız diğer durumlarla bunun ilgisi yok. Konka hipertrofisini kalıcı olarak cerrahi yolla gidemiyorum bu durum rahat nefes almanızı sağlıyor.

17 Temmuz 2015 12:35
AY
Soru Sahibi

Peki surec nedir hocam muayenehanenize gelecegiz sanirim. Acikcasi ogrenciyim ve ailemden az destek aliyorum kendim calisiyorum bana bir meblag soylerseniz kendime birikim yapayim bunun icin. :)

19 Temmuz 2015 20:44
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Bu tür paylaşımları bu sitede yapamiyorum.

19 Temmuz 2015 22:49