BS
Soru Sahibi
1 Temmuz 2019 15:57

Kolonkanseri

Hocam saygılar evvelki cevabınız için teşekkür ederim kemoterapi gören eşim ilk hafta hem iğneyle verilen ilaç hemde gunde4sabah oglen2*2hap ictigimNde haksızlık başağrısı çekti kemoterapi 3haftada bir ama. Akıllı ilaç devamlı alınıyor bu şikayetler tecrübeli bir uzman olarak böyle mi devam edecek tedavi6ay8 seans olacak daha7seans var zamanla şikayetler azalması lazım değilmiş onerinize tesekkurler rler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. H. Armağan Arıcan
Radyasyon Onkolojisi

İlaçların ve uygulama şeklinin hastalarda değişik yan etkileri olabilir. Bazıları zamanla gerileyebilir. Geçmiş olsun.

2 Temmuz 2019 10:05