BS
Soru Sahibi
19 Haziran 2019 09:29

Kolonkanserı

Kolonkanserı saygılar eşim kolon kanseri ameliyat oldu patoloji sonucu t3n1m0 teşhis kondu bunun için kemoterapi önerildiher21gunde bir olmak üzere 6ayda8kur önerildi ayrıca her gün gunde2jap önerildi bu dpzlat fazla gelmezmı krmotetapnın zararlarından nasıl korunur geleneksel fototerapi onerınız yokmu Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yıldıray Tanrıver
Radyasyon Onkolojisi

İyi günler, Tedavi uygun. Ozon tedavisi, kendisine özel hazırlanmış fitoterapi ve apiterapi öneririm Çok geçmiş olsun

19 Haziran 2019 11:11