AM
Soru Sahibi
5 Ocak 2020 09:47

Kolonkanserı fıtoterapı

Kolonkabseri Saygılar evvelki cevapşarınız için teşekkürler eşim kolon kanseri ameliyat ve 6aylık koruyucu kemoyu 15 gün evvel bitirdi gınasırı Dr önerisiyle gunadırı 100mg cotaspın alıyor ayrıca bağışıklığı güçlendirmek için gunasırı yoğurtla bir tatlı kaşığa bir cay kaşığı zerdacal karabiber karışımı yiyor aynı gun ıcınde aspırın ve zerdecal karısımını ıcmıyorherhangi bir ters etkilenme tehlikesi olurmu beni aydınlatır misiniz tecrübeli bir uzman olarak nuks etmemesi için onerınız yoku tesekkurler bitkisel tedavisi aylık ucretınız nedır Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, geçmiş olsun, daha öncede bu tür tedavilerde belirttiğim gibi, hasanın ve hastalığın tıp bilimi çerçevesinde değerlendirilmesi gereklidir. Bunun için hastanın tedavi yaklaşımı bu yönde olmalıdır. Tabiki hastanın direnci, bağışıklık sistemi güçlendirilmeli, fitoterapi diğer moden tıbbi tedaviler ile hasta iyice değerlendirildilkten sonra isabetli olarak kullandırılmalıdır. Maaslesef doktor olmayıp doktorluğa soyunan çok hevesli var. İyi günler dilerim.

7 Ocak 2020 06:18
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, geçmiş olsun, daha öncede bu tür tedavilerde belirttiğim gibi, hasanın ve hastalığın tıp bilimi çerçevesinde değerlendirilmesi gereklidir. Bunun için hastanın tedavi yaklaşımı bu yönde olmalıdır. Tabiki hastanın direnci, bağışıklık sistemi güçlendirilmeli, fitoterapi diğer moden tıbbi tedaviler ile hasta iyice değerlendirildilkten sonra isabetli olarak kullandırılmalıdır. Maaslesef doktor olmayıp doktorluğa soyunan çok hevesli var. İyi günler dilerim.

7 Ocak 2020 06:19
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, geçmiş olsun, daha öncede bu tür tedavilerde belirttiğim gibi, hasanın ve hastalığın tıp bilimi çerçevesinde değerlendirilmesi gereklidir. Bunun için hastanın tedavi yaklaşımı bu yönde olmalıdır. Tabiki hastanın direnci, bağışıklık sistemi güçlendirilmeli, fitoterapi diğer moden tıbbi tedaviler ile hasta iyice değerlendirildilkten sonra isabetli olarak kullandırılmalıdır. Maaslesef doktor olmayıp doktorluğa soyunan çok hevesli var. İyi günler dilerim.

7 Ocak 2020 06:19