5 Haziran 2019 13:49

Kolon kanserı

Hocam evvelki cevabınıza teşekkürler bana kemoterapi için bir Dr tavsiye edebılecegınızı yaznıstınız sız yapıyormusunuz tedavi daetlarınızı öğrenmek istiyorum yapmıyorsanız tecrübeli sızın gibi güvenilir uzman önerebilir misiniz hatırlatmak için yazıyorum patoloji sonucu t3n1m0yayılma yok koruyucu kemoterapi iyi olmaznı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Ben KT yapmıyorum. RT ve Fitoterapi yapıyorum. Size yazdım ama editörler sanırım kapatıyor cevabı internet ten Murat Emin GÜVELİ diye arama yaparak ulaşabilirsiniz

5 Haziran 2019 15:53