TB
Soru Sahibi
9 Nisan 2018 07:30

Kolesterolyuksekligu

Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kolesterolyuksekligi Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kolesterolyuksekligi Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Klesterolyuksekligi Kolesterolyuksekkigi ) SORU Kolesterolyukseklgi SORU Kolesterokyuksekligi Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **)l SORU Kolesterolyuksekligi Hocam saygılar benim ve eşimin son tahlil sonuçları şöyle benim hdl43 ldl160,trig138tkol229hbac1 5.6 ldlyi düşünemiyorum gergin sabah10zeytin haftada3gyumurta bir tatlı kaşığı keçiboynuzu özü yiyorum önemli zararları varmı eşim hdl60ldl170trig86tkol224hbac1 kolesterolyuksekligi5.9 onunda ldlsi yüksek kolesterol ilacını unutkanlık sersemlik yaptığı için icemiyoruz hergun150mg ecopirini 2mizde içiyoruz zararı varmi hocam kırmızı pirinç mayası hapı önerildi KU Lanayimi dr omega3veya .bazıları omega369kullanmami öneriyor nedersiniz değerli bir uzman olarak ek bir önerimiz yokmu özellikle hindistancevizi yağı öneriliyor unutkanlığa da iyi gelirmiş size güvendiğim için önerimiz nedir alayım mı Daha Fazla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. BİLİM CANTURK
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Yeterince klinik calismasi yapilmamis,kulaktan dolma onerilerle kullanilan bu urunler,coğu zaman zararli sonuclar dogurabiliyor.Size bir doktor onermedigi surece bu tür urunleri kullanmaktan kacininiz.

30 Temmuz 2018 14:34