9 Mart 2014 10:59

KOLESTEROL

HOCAM SAYGILAR BEN GECEN YILLA KADAER ONERI UZERINE KEPEKLI EKMEK YIYORDUM HEMDE BOL KABIZLIGA VE KOLESTEROLA IYI GELIR DIYE AMA HEP FERRITIN DEGERIM 10LARDA CIKIYORDU KEPEKLIYI BIRAKINCA TAM BUGDAY YEYICE 3 AY ICINDE FERITIN 80LERE CIKT 6ay boyunca ferrum hapı almıstımI BU KADARMI ETKILI TAM HEMOGRAM NORMAL CIKIYORDU BENI AYDINLATIRMISINZ EMILIM BOZUKLUGUNDAN OLABILIRMI LDL DEGERIM 143 GUNDE 1*5 SAAT TEMPOLU YURUMEME RAGMEM HDL 41LERDE CIKIYOR ACABA TIP KAYNAKLARINDA GUNDE YARIM SAATEN GAZLA HURUMENIN HDL VE LDLYE FAYDASI YOKMU BENDE BOSUNA KENDINI YORMAYAYIM TESEKKURLERTKOLL 219 HDL 41 TRIG 150 LDL 143

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Osman Gürol
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Şeyhmus Bey Merhabalar, Sorunuzu bir iç hastalıkları uzmanına sormanız daha uygun olacaktır. Benim ilgi alanım transplantasyon immünolojisidir. Acil şifalar dilerim, saygılarımla..

4 Mayıs 2014 22:12