19 Ocak 2018 16:12

Kolesterol yuksekligi

Kolesterolyuksekligi Hocam saygilar 57yasindayim son tahlildehdl43 ldl160 tkol228 trig138hbac1 5.5 ldlyi dusuremiyorum her gun bir dis sarmisak ikiye bolerek yutuyorum kolesterol ilaci icemiyorum haftada3yumurta hergun8zeytin yiyorum baska onerinizyokmu sarmisagi dogrumu kullaniyorum ayrica değerli bir zaman olarak başka önerimiz yokmuş sabah bir tatlı kaşığı tahin pekmez karışımı haftada3yumurta 10zeytin yiyorum zararı varmi Gir. Gizle Hocam gunasiri gunde1000mg omega3aliyorum bazilari pmega369daha iyi diyor ne dersiniz ayrica kulak cinlamasi icin betaserc hap verildi etkili olutmu cinlamadan kurtulus yokmu baddonmesi bulanti kusma yok sadece cinlaa var tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Sayarlıoğlu
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Selamlar, Bu konu benim alanımın dışındadır. Bir Endokrin ve metabolizma uzmanı ile görüşmeniz daha uygun olacaktır. Geçmiş olsun.

19 Ocak 2018 18:33